FARBY AKRYLOWE SILIKONOWE

   

Do nakładania farb używamy malarki hydrodynamiczne. Malowanie hydrodynamiczne jest najwydajniejszą forma malowania, a zarazem najwyższej jakości. Malowanie hydrodynamiczne pozwala na osiągnięcie gładkieJ struktury zużywając przy tym dużo mniej materiału. Czas malowania pomieszczeń za pomocą technologii hydrodynamicznej w porównaniu do tradycyjnych technik jest znacznie krótszy.

 

Technologia Malowania Hydrodynamicznego – Natryskowego

Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym to szybka i wydajna metoda malowania przy zachowaniu wysokiej jakości powłok. Najlepiej sprawdza się w przypadku dużych powierzchni, a więc obiektów przemysłowych, dachów, ścian, elewacji, sufitów, statków, maszyn, itp. Średnie tempo pokrywania farbą to 4m2 na minutę. Oprócz szybkości, zaletą tej technologii jest doskonałe krycie, czyli takie, którego efektem jest gładka powierzchnia.

Pod względem technologicznym malowanie natryskowe polega na nanoszeniu pod wysokim ciśnieniem (40 – 450 bar) środka malarskiego (farba), na materiał malowany za pomocą pistoletu malarskiego na końcu którego umieszczona jest dysza rozpylająca. Do pistoletu medium transmitowane jest  wężami z agregatu malarskiego który to agregat zasysa środek malarski i podwyższa jego ciśnienie do zadanego.

Zastosowanie:

– renowacja dachów papowych,

– renowacja dachów z blachy,

– hydroizolacja dachów z papy,

– hydroizolacja dachów płaskich,

– zabezpieczenie antykorozyjne,

– odświeżenie, odnowienie starych powłok malarskich,

– zabezpieczenie pianki pur.

 

 

Natrysk hydrodynamiczny

Malowanie – Natryski Hydrodynamiczny